Týchto 5 nápadov zo stránky kickstarter som vybral práve pre vás

Týchto 5 nápadov zo stránky kickstarter som vybral práve pre vás

 

 


Mojou obľúbenou činnosťou v živote je byť každodenne inšpirovaný. Stále hľadám zdroje, kde by som sa mohol kvalitne inšpirovať. Som milo prekvapený s koľkými zrealizovanými nápadmi sa stretnem. Či už to je na internete alebo v mojom okolí. Svet je miesto plné kreativity.


 

Dnes vám predstavím populárnu formu, kde kvantá kreatívcov hľadajú finančné prostriedky na zrealizovanie ich projektov. Táto populárna forma zrealizovania nápadov sa na nazýva kickstarter. Princíp je jednoduchý. Stačí prísť s konceptom na web, vypýtať si čiastku potrebnú na zrealizovanie projektu a potom už len dúfať, že sa nájde dostatočný počet ľudí, ktorí daný projekt svojimi peniazmi podporia. Vybral som 5 najzaujímavejších aktuálnych nápadov, ktoré zjednodušia alebo spríjemnia váš život. Sledujte ako ľudia prichádzajú stále s novými nápadmi, pre zlepšenie tohto sveta...


#1 Barisieur - Kávovar a budík v jednom

 

Predstavte si ráno, keď vstávanie nebude utrpením ale naopak veľkou  radosťou. Zvuk bublajúcej vody a vôňa čerstvo uvarenej kávy alebo čaju Vás prebudia do krásneho rána. Možno život s týmto prístrojom bude o niečo pomalší v týchto rýchlych časoch.

Bariseur budík je navrhnutý z high-end materiálov s jednoduchým používaním. Už počas noci bude Bariseur budík signalizovať telu a mysli, relaxačné pary a zvuky pre lepší spánok. Tento prístroj prináša veľa výhod. Je univerzálny: Vystaviť si ho môžete na svojom nočnom stolíku, kuchyni ba dokonca ho môžete mať na stolíku v práci. Je praktický: Jeho diely sa skladajú z nerezovej ocele čiže kľudne ho môžete umývať aj v umývačke. Je bezpečný: Vykurovacia plocha na ohrev zostáva chladná v dôsledku indukcie. Je to kvalitný dizajnový doplnok: Je funkčný a ešte k tomu aj estetický. Je to príklad súčasného nadčasového dizajnu.

Už sa teším ako ma bude tento budík prebúdzať každé ráno svojím bublavým tónom

Zdroj: www.kickstarter.com


 #2 LYFE - Levitujúce rastliny

Mali ste už niekedy chuť,  len tak sa vznášať vo vzduchu? Tento systém Vám to priblíži!

LYFE je systém ,ktorý umožňuje pestovať svoje obľúbené rastliny vo vzduchu na princípe gravitácie. Základ vytvára dubová platnička, ktorá je vypĺňaná magnetom. Magnet sa dvíha proti elektromagnetickej základni. Čo spôsobuje, že kvetináč levituje vo vzduchu. Kvetináč je zhotovený zo silikónu a  konštrukcia je tvorená z 12-uhoľníka. Som uchvátený ako sa táto konštrukcia dokáže otáčať o 360 stupňov. Táto rotácia má mnoho výhod. Napríklad spôsobuje to urýchlenie dozrievania rastlín, zlepší sa ich metabolizmus alebo lepšie sa rozvinie ich koreňový systém.  Pri otáčaní kvetináča sa tiež objavujú rôzne odtiene, ktoré poskytujú relaxačné zážitky pre váš domov.

Keď tento zaujímavý systém vyjde na trh, určite doprajte vášmu domovu trochu nezvyčajného umenia.

Zdroj: www.kickstarter.com


 #3 Ably - Praktické oblečenie

Prejsť z telocvične, na večeru až na dvojtýždňový výlet len tak s jedným tričkom po celý čas na sebe? Nemožné? Presvedčím vás, že možné to je!

Ably oblečenie  zostáva svieže aj po týždňoch nosenia. Toto oblečenie je vyrobené zo 100% bavlny, takže bez problémov môžete zo seba striasť vodu a popritom vôbec nebudete mokrý. Je odolné voči škvrnám a nie sú cítiť z neho žiadne zápachy. Čiže kľudne sa môžete vrhnúť do najšpinavšej zábavy a stále bude toto oblečenie vyzerať skvelo a vy sa budete cítiť sviežo. Oblečenie Ably aktivuje „FILIUM“, čo je technológia, ktorá je vyrábaná z prírodných látok. Tieto látky odpudzujú škvrny, kvapalinu a pachy. Jednoducho ak si na seba rozlejete vodu, kávu alebo víno, kvapky zídu z vás ako kvapky z okna. No rozdiel od ostatných odevov neabsorbuje pot. Tento výrobok nie je na trhu sám. Existujú aj iné produkty v súčasnej podobe, ktoré sľubujú podobné vlastnosti. Na rozdiel od iných produktov nie je Ably oblečenie vyrobené z toxických chemikálii, ktoré sa môžu vsakovať do kože alebo ohrozovať životné prostredie. Tieto praktické módne kúsky sú naozaj zaujímavé.

Ak sa niekedy dostanú na trh, určite si oblečenie od Ably zaobstarám. Pri mojej nešikovnosti mi bude takéto oblečenie veľmi nápomocné 😛

Zdroj: www.kickstarter.com


 #4 Mini Safe - Peňaženka

V dnešnej dobe je takmer všetko šifrované: váš telefón, tablet, wifi, kufor, dvere svojho domu alebo vaša kreditná karta. A čo tak si uzamknúť peňaženku?

MINI SAFE peňaženka prináša ideálny spôsob ako prenášať a chrániť Vaše najcennejšie osobné veci (hotovosť, kreditné karty, vodičský preukaz, šperky, lieky atď.) Možno ste si teraz povedali, že takúto peňaženku nepotrebujete, pretože si dávate na svoje peňaženky veľký pozor.  Ale čo tak, keď si idete zašportovať? Pri športe Vám môže ľahko vypadnúť. Večierok tiež môže priniesť stratu vašej peňaženky (ak náhodou stratíte nad sebou kontrolu). Alebo čo keď skončíte v nemocnici? Peňaženka sa môže stať pozornosťou krádeže. No proste si predstavte mnoho situácii, kedy sa môže stať vaša peňaženka cieľom straty alebo krádeže. Preto by pre Vás bola veľmi užitočná peňaženka Mini Safe so zabudovaným sledovacím systémom. Na tomto malom vreckovom trezore môžete vytvoriť trojčíselný kód až v 1000 kombinačných možnostiach.

Musím skonštatovať, že systém je prepracovaný na maximálnu bezpečnosť v elegantnom prevedení ("možno by som na dizajne ešte trocha popracoval"). Ale ak náhodou príde k zmiznutiu Mini Safe peňaženky, môžete zostať pokojný pretože vždy ju s prehľadom a bez zbytočných strát nájdete.

Zdroj: www.kickstarter.com


 #5 Knocki - Praktický pomocník

Nakoniec vám predstavím šikovný prístroj , ktorý vám dáva kontrolu nad svojimi obľúbenými činnosťami.

Knocki ponúka najjednoduchší, najprirodzenejší a dostupný spôsob, ako kontrolovať svet okolo seba. Knocki je malé bezdrôtové zariadenie, ktoré okamžite premení obyčajné plochy (steny,  stoly, dvere, nábytok, pracovné dosky a ďalšie miesta) na výkonné a ľahko prístupné zariadenia ovládané softvérom.  Základy použitia sú jednoduché. Stačí jednoducho zaklopať na danú plochu a automaticky sa aktivujú funkcie. Skúsim Vám to opísať na praktických príkladoch. Potrebujete zapnúť svetlo bez spínača? Žiaden problém, knocki to dokáže. Stačí zaklopať a svetelné zariadenia sa rozsvieti pomocou senzorov.  Alebo určite ste už zažili, keď ste pracovali alebo chillovali vzadu v záhrade a zrazu k vám prišla návšteva. No vy ste nepočuli ako klope na dvere. Knocki môže byť kompatibilný aj s mobilným zariadením. Čiže ak príde návšteva  a bude klopať na dvere, knocki Vám bude hlásiť jej príchod. Knocki tiež môže aktivovať zapnutie televízora. Toto malé zariadenie je veľmi praktické do moderného života.

Kľudne si ho môžete detailnejšie pozrieť na www.kickstarter.com + ostatné zariadenia, ktoré som opisoval v dnešnom článku.

Zdroj: www.kickstarter.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.