Hudba s pocitom slobody (UPRISE SOUND)

 

 


V tomto článku sa nachádza mnoho mojich spomienok. Respektíve v mojich podcastoch, ktoré som za posledné 4 roky vytvoril. Bigrroom, House, Techhouse, Future house a Techno sú žánre, ktoré prevládajú v mojich setoch. Určite si ich vypočuj a nechaj sa unášať na vlnách elektronickej hudby. 

Hudba je niečo, pri čom dokážem snívať. Hudba je veľký dar, ktorý na svete máme. Spája komunity a vytvára priateľstvá medzi nami ľuďmi. Je jedno, kto akú hudbu počúva. Hlavne, že v nás dokáže vzbudiť pozitívne emócie a dokáže nás naladiť v každej chvíli. Všetci máme ten vlastný žáner, ktorý nás robí šťastnými. Nemám rád, keď ľudia niekoho súdia podľa toho, kto akú hudbu počúva. Nech si každý počúva, to čo cíti. Mne hudba učarovala už v mladom veku. Je to hobby a láska zároveň. 

Niekedy neviem kam smerujem, no hudba mi pomáha nájsť samého seba. Dokáže vo mne prebúdzať blázna, ktorý neprestáva stále snívať. Dokáže vo mne zachovať pocit, aby som si užíval každú jednu chvíľu. Tiež mi pomáha prekonávať strach, aby som mohol prekonávať moje hranice. Nemôžem tiež zabudnúť  nato, že hudba je môj najlepší nakopávač kreativity. Hudba bude stále mojim najlepším priateľom pri tom, aby som život prežil naplno! Preto aj vy užívajte a milujte svet (peace). 

 

TOP 10 energických podcastov "UPRISE SOUND by Ziggy Ray"

Soundcloud: @ziggyray

Mixcloud: @ZiggyRay


10.

9.

8.

7.

6.

5.

4.

3.

2.

1.

 

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.